Bišu barība baltais kandijs

Kandijs bitēm  Kandijs bitēm

Iepakojums: 1 kg, 2.5 kg.

Kandijs ir profilaktiska barība, kas veicina bišu saimes darbības attīstību. Bites neizmanto barības rezerves uzkrāšanai šūnās. Tas tiek patērēts uzreiz, līdzīgi kā bišu maize, lai nodrošinātos ar barības vielām augšanai un enerģijas uzturēšanai.

Kandiju bišu saimēm izbaro agri pavasarī, novietojot to zem sedziņas, pirms tam izveidojot nelielus izgriezumu iepakojumā bišu piekļuvei kandijam.

Ražotājs: Belgosuc, Beļģija

Kur iegādāties kandiju? Skatīt šeit.

(par kandija pieejamību, lūdzu, iepriekš painteresēties konkrētajā veikalā).

Pieejams arī kandijs ar ziedputekšņiem.

Šīs bišu barības, kuras sastāvā jābūt pēc iespējas mazāk ūdens, pamatā ir tradicionālā baltā cukura glazūra. Kā alternatīvu baltās cukura glazūras gatavošanai Belgosuc ir izstrādājis īpašu kandiju, ievērojot ļoti stingras kvalitātes prasības: Fondabee/Fondabeefruc.

Izpētot bites, varam noskaidrot, ka tām piemīt fermenti, kas tām ļauj sagremot fruktozi, dekstrozi un saharozi. Maltozi un augstākas koncentrācijas cukurus nav iespējams sagremot, tāpēc tos ir nepieciešams iztīrīt no bites zarnām.

Pastas formas bišu barībā Belgosuc Fondabee izmanto augstākā labuma rafinētu balto cukuru ar kontrolētu HMF un neonikotinoīdu līmeni. Šī bišu barība satur aptuveni 90% sausas vielas un tās cukura saturu veido 83,5% saharozes, 3% dekstrozes (glikoze) un tikai 13,5% maltozes un augstākas koncentrācijas cukuru.

Belgosuc ir izstrādājis savu bišu barību tā, lai tā būtu mīkstāka valstīs, kurās sausajam gaisam ir negatīva ietekme uz bišu barību (Fondabeefruc). Tāpat Belgosuc ir nodrošinājis, lai HMF saturs barībā ir zemāks par 20 ppm, kas ir viens no zemākajiem rādītājiem nozarē. Ir nodrošināts arī ļoti zems SO2 kā mikrobu iznīcinātāja saturs.

Belgosuc garantē mikrobioloģiski tīru bišu papildbarību, ko ir apstiprinājusi Beļģijas Pārtikas un barības iestādes laboratorija. Bišu barības pamatā ir izmantots īpaši atlasīts Eiropas biešu cukurs un Eiropas kviešu glikoze.

Baltais kandijs bitēm

Baltais kandijs BEE fonda

Sastāvs: dekstroze; fruktoze; trioze; maltoze.

PAPILDBARĪBA

Iepakojums: 1 kg

Ražots:Bulgārijā

Baltais kandijs ar vitamīniem bitēm

Baltais kandijs BEE fonda ar pievienotiem vitamīniem

Sastāvs: dekstroze; fruktoze;  maltoze.

Iepakojums: 1 kg

Baltais kandijs ar pievienotiem vitamīniem bišu saimes stiprināšanai. Var lietot ziemā, pavasarī un rudenī. Sastāvā esošie vitamīni B1, B6, B12, C, E, folijskābe. Vitamīnu kopējais daudzums barībā 4g uz 1kg barības.

Ražots:Bulgārijā

Baltais kandijs ar timolu

Baltais kandijs BEE fonda ar TIMOLU

Sastāvs: dekstroze; fruktoze;  maltoze, timols 0.017g. 

PAPILDBARĪBA

Iepakojums: 1 kg

Baltais kandijs ar pievienotu timolu - 0.017g/kg. Pēc ražotāja veiktajiem pētījumiem timola efektivitāte pret nozematozi ir 65%-95%. Tāpat pēc barošanas, timols nepāriet un neastāj pēdas medū.

Ražots:Bulgārijā

Aktuāli